Automaty

7539c4d041ROBO SCREEEN jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem, pozwalającym na wykonanie całej procedury manualnej testów blot z zakresu alergologii. Aparat pozwala na jednoczasowe wykonanie do 36 pasków. Posiada wbudowany czytnik barkodów, system detekcji płynów, oraz możliwa jest integracja z systemem LIS. Łatwe w obsłudze oprogramowanie analizujące dostępne we wszystkich językach.
ASSAY WASHER BEEBLOT 12 oraz ASSAY WASHER BEEBLOT 36 są aparatami umożliwiającymi wykonanie procedury manualnej testu odpowiednio dla 12 i 36 pasków blot w czasie 2,5h. Ilość surowicy potrzebnej do oznaczenia to zaledwie 300µL. Urządzenie wykonuje kroki dozowania, płukania, suszenia, wytrząsania, tym samym znacznie usprawniając codzienna pracę w laboratorium.

W celu otrzymania dokładnych informacji prosimy o kontakt z Product Managerem – Dominiką Woźniak, tel. kom. 783 798 312 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.